Kurzy

Sebepoznání
Kariéra
Finance
Umělá Inteligence AI
Veřejné kurzy
Projektový manažer
prodejce
admin
Ostatní
Učitel základní školy 1.stupeň
Studio 6.png

Natočte si svůj příběh!

Krásný den ze Studia JVCPULSE! Podzim je ideální čas dopřát si trochu tvořivosti. Proto jsme pro Vás připravili CELODENNÍ WORKSHOP abyste si mohli natočit svůj první videopodcást ve skutečném studiu.

Zjistit více
Black woman.jpg

Čím jste VÝJIMEČNÍ?

Každý z nás je zodpovědný za objevení smyslu svého života. Náš symsl života nám nedávají bohové, vlády, učitelé ani jiné autority. Všichni máme své poslání a naše VÝJIMEČNOST je cestou k jeho naplnění. CENA 580 Kč

Zjistit více
leadership-2022-04-06-08-48-07-utc.jpg

Autonomní Leadership

Máte někdy pocit, že musíte vést chvílemi nadšený, chvílemi neangažovaný a snadno rozptýlený tým? Klíčem je vedení založené na vzájemné důvěře, flexibilitě a přizpůsobivosti, autentičnosti a důvěryhodnosti, posilování emoční inteligence v nejširším slova smyslu a konečně na využívání kreativity a empatie k větší odolnosti.

Zjistit více
krakenimages-376KN_ISplE-unsplash.jpg

Úspěšné vyjednávání

Program program úspěšné vyjednávání pomáhá profesionálům v prodeji, či pracovníkům při interním vyjednávání, změnit přístup a stát se vyjednavači, kteří každé jednání zakončí úspěšně, tj. oboustranně výhodnou dohodou.

Zjistit více
showing-their-appreciation-for-an-excellent-busine-2021-08-27-17-05-29-utc.jpg

PERSUASIVE PRESENTATION for non-native speakers

Have you ever presented in English and worried that your speech wasn't good enough? The results are often mediocre, and the key points of your presentation may be misunderstood by some listeners. Would you like to be professional while having fun with your audience?

Zjistit více
presentation-and-training-in-business-office-2021-08-28-03-03-16-utc.jpg

Trenérské dovednosti pro trenéry

Program TRENÉRSKÉ AKADEMIE rozvíjí 5 klíčových kompetncí trenéra, díky nimž budou moci s větším sebevědomím a přehledem vést trenérské aktivity a rozvojové programy, které zaujmou jednotlivce i skupiny.

Zjistit více
Hvězda sociálních sítí.png

Buďte hvězdou Vašich sociálních sítí

Pokud jste na sociálních sítích, chcete zazářit a vytěžit ze svého marketingového úsilí maximum. Dobře zpracovaný příběh nadchne publikum, zvýší sledovanost, interakci a konverze.

Zjistit více
Storytelling

Jak vyprávět příběh, který si ostatní získá a přiměje k akci

Jak bude znít Váš příběh? To, co o sobě řeknete, je stejně důležité jako to, jak tento příběh řeknete. Skvělé příběhy se s lidmi spojují na emocionální úrovni, díky čemuž se stávají nezapomenutelnými.

Zjistit více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše