Přesvědčivá prezentace v angličtině

Okamžik, kdy se postavíme před multinárodní skupinu lidí či máme vystoupit s prezentací na velkém fóru, je našim jedíným východiskem prezentace v angličtině. V tento okamžik, kdy jsme konfrontováni s lidmi, kteří mají rozdílné osobnosti a zkušenosti, rozdílný vztah k prezentovanému tématu a jejich reakce nelze dopředu nikdy plně odhadnout. Je pro mnohé z nás momentem pravdy.

Přesto, každý chceme, aby naše vystoupení bylo profesionální a publikoum, naši prezentaci přijalo.

 

Efektivní prezentace je jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou by každý profesionál měl mít. Ať už prezentujete svému týmu, nebo oslovujete investory, vaše schopnost zaujmout ostatní svými nápady a přesvědčit je rozhodne o tom, jak daleko to v životě dotáhnete.

 

Chceme, aby každý manažer, lektor, marketér, obchodník, podnikatel a profesionál dokázal efektivně prezentovat své myšlenky a nápady vv mezinárodním prostředí- a proto jsme vivinuli tuto jedinenčou koncepci interaktivního tréninku, který je z 80% založen na praktikování.

Trénink probíhá ve filmovém studiu a účastníci si přímo vyzkouší, kde jsou jejich silné stránky a kde jsou jejich slepá místa.

 

Název "Přesvědčivá prezentace - v angličtině", v sobě kombinuje prvky neurolingvistického programování, práci s předsudky a fakty. Pomocí těchto nástrojů se účastníci dokáži napojit na racionální, psychickou a emoční vlnovou délku posluchačů, kterému prezentají a dosáhnout tak přesvědčivosti.

Pro koho je kurz určen: Tento trénink je určený pro česky hovořící účastníky úrovně Intermediate , kteří chtějí vylepšit své prezentační dovednosti v angličtině.
Délka kurzu: 2 dny
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština | Angličtina
Cena: 9.600,- Kč Cena zahrnuje 2 školicí dny, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.
Termíny:
27.4.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování tréninku budete vědět:

Nalezení silných stránek a jejich využití při prezentaci v angličtině.
Pochopení mezinárodního publika v kontextu kultury, humoru a neverbální komunikace.
Zvýšení účinku prezentace na účastníky vhodnými idiomy a kultivovanou slovní zásobou.
Úspěšné provedení prezentace AJ.
Efektivní příprava, vedení a zakončení prezentace pro multinárodní publikum.
Snížení stresu vyvolaného obavami z výsledků prezentace a neočekávaných reakcí účastníků.
Zvýšení profesionálního image prezentujícího.
Správná volba psychologických a emočních vzorců pro dosažení zvoleného cíle prezentace.
Zakomponování humoru a zábavy pro multinárodní publikum
Efektivní využívání komunikačních nástrojů v průběhu prezentace.

Program kurzu

DEN 1 - 27.4.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 2 - 28.4.2023 od 9:00 do 17:00

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše