O nás

Společnost JVCPULSE byla založena v roce 2019 s přesvědčením, že klíčem k úspěchu jsou lidé a jejich schopnosti a dovednosti. Naše společnost vznikla s vizí vytvořit prostředí, kde se lidé mohou kdykoli inspirovat, podporovat jeden druhého a rozvíjet v místě, kde se zrovna nachází. Naše poslání spočívá v budování autentického, tvořivého a důvěryhodného prostoru, který pomáhá jednotlivcům překonávat výzvy a měnit svůj profesní i osobní život.

Propojujeme a rozvíjíme sociální, komunikační a digitální dovednosti 

Vstupte do světa JVCPULSE, kde spojujeme kritické dovednosti s nekonečnými možnostmi digitální éry. V dnešní neustále se rozvíjející digitální éře jsou schopnost propojit kritické dovednosti a kompetence klíčovým prvkem pro osobní i profesní úspěch. Naše společnost věří, že klíčové dovednosti nejsou pouze o ovládání technologií, ale také o lidské stránce. Tedy rozvoji komunikačních a sociálních dovednosti, kreativity, efektivity a kritického myšlení.

Dynamická digitální doba

Svět se neustále mění, a technologie se stávají nejen nástroji budoucnosti, ale také motorem inovací a rozvoje. Chápeme, že je nezbytné adaptovat se na technologické trendy, abychom drželi krok s dobou a úspěšně se navigovali v profesním životě. Dynamický trend digitalizace ovlivňuje každého z nás, tradiční pracovní pozice zanikají a nové vznikají. Právě proto se v JVCPULSE zaměřujeme na propojení digitálních dovedností s mezilidskou komunikací, sociálními schopnostmi a kreativitou. Tím pomáháme udržet si krok s dobou a udržet si možnost pracovního uplatnění.

Nabídka kurzů pro každého

Poptávka po IT specialistech a profesionálech, kteří mají rozvinuté digitální, komunikační, sociální schopnosti, jsou krativní, umí spolupracovat a vše využívat v každodenních činnostech neustále roste, a my otevíráme nové možnosti pro každého, bez ohledu na věk nebo aktuální profesi. Pořádáme kurzy a workshopy v oblasti tvorby digitálního obsahu, programování, digitálního marketingu, datové analýzy, tvorby webu nebo komunikačních a sociálních dovedností. Bez ohledu na to, zda jste začátečník dělající první kroky, nebo zkušený profesionál hledající další výzvu, máme kurzy přizpůsobené právě vám.

Podpora různorodosti a propojení

Naše kurzy nejsou pouze o získání technických nebo sociálních dovedností, ale také o propojení s partnerskými firmami, které ocení různorodost v pracovních týmech. Chceme podporovat nejen získání práce, ale i nalezení místa, kde můžete uplatnit své schopnosti a rozvíjet svůj potenciál. JVCPULSE vytváří prostředí, kde se různorodé schopnosti setkávají a společně tvoří inovativní řešení.

Klíč k nové kariéře a osobnímu rozvoji

Propojení sociálních, komunikačních a digitální dovednosti není pouze klíčem k nové kariéře, ale také představují prostředek k posílení mezilidských vztahů, podpoře týmové spolupráce a rozvoji osobních kompetencí. Se znalostmi IT máte možnost nejen získat novou práci nebo zlepšit svou současnou, ale také si založit vlastní projekt a aktivně přispívat k digitálnímu pokroku.

Podpora nové generace

Dnes směřujeme svou energii i k podpoře rozvoje dětí a mládeže, přinášejíc jim důležité dovednosti a ukazujíc, že komunikace, přístup a osobní rozvoj jsou klíčem k dosažení spokojeného života a velkých věcí. Naše příměstské tábory, kurzy a workshopy jsou navrženy tak, aby byly realizovány hravou formou, která podporuje rozvoj logického myšlení, týmové spolupráce, kreativity a dalších dovedností potřebných nové digitální éře.

Věříme, že budoucnost patří těm, kteří dokáží propojit socální, profesní a technologickou stránku a neustále se chtějí učit. Proto se angažujeme v přípravě mladých lidí na klíčové dovednosti pro budoucí pracovní trh. Nejen pro ty, kteří chtějí najít práci či zábavu v digitálním prostředí, ale i pro ty, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat přehled o tom, co se skrývá za zkratkou AI, VR, AR nebo IT.

Naše společnost je zde pro ty, kteří chtějí měnit svět prostřednictvím propojení lidského potenciálu a technologií, a zároveň pro ty, kteří teprve začínají svou cestu v digitálním světě. JVCPULSE je místem, kde se setkávají vášeň pro život, technologie a touha po neustálém učení.

Připojte se k JVCPULSE!

Připojte se k JVCPULSE a objevte svět seberozvoje a digitálních dovedností jako klíčového prvku pro váš osobní i profesní rozvoj v této nové digitální éře. Společně posouváme hranice sociálního a digitálního vzdělávání a rozvoje, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů ve světě lidí, inovací a technologií. JVCPULSE – kde lidé a technologie žijí v harmonii!

Vzdělávejte s námi!

Máte vášeň a praxi v oblasti IT? Přidejte se k nám. Společně můžeme inspirovat, podporovat a tvořit budoucnost digitálního světa společně!

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše