JVCPULSE nezávislá videoprodukční společnost

 

Jsme kreativní video agentura, která se specializuje na kreativní videa a vyprávění lidsky zajímavých příběhů.Spolupracujeme s klienty a značkami, abychom jejich výjmečné sdělení převedli do kreativního video marketingu. Náš týmzkušených filmařů vám pomůže vytvořit obsah, který vynikne z davu.

Projděte si naše portfolio a zjistěte více o typech videí, které tvoříme.

Klienti k nám obvykle přicházejí se zadáním projektu a my reagujeme kreativními nápady, které pak realizujeme společně.Chápeme, že každý klient má jedinečný marketingový cíl, a jsme tu pro vás, abychom vám pomohli ve všech fázích tvůrčího a realizačního procesu a v případě potřeby pomohli i s distribucí.

Pokud máte zadání či téma, o kterém byste si s námi rádi promluvili, kontaktujte nás a získejte nezávazný návrh realizace a cenovou nabídku. Udělejte první krok. Společně uděláme ty další.

Kontaktujte nás níže.

Kontaktní formulář

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše