Převezměte kontrolu nad svým štěstím, úspěchem a prosperitou

Možná máte pocit, že se vám život vymkl kontrole, cítíte se vyhořelí nebo vyčerpaní. Nebo jen hledáte svoji vlastní cestu a stabilitu v tomto čase chaosu a nestability. Jako miliony dalších byste rádi získali čas, kontrolu a více duševní, psychické i hmotné rovnováhy a stability ve vaši práci, vztazích nebo pro Vaši vlastní cestu. Kdo hledá řešení, nabídneme mu náš vnitřní kompas. Ten vám pomůže se lépe zorientovat ve svých pocitech a lépe rozhodovat ve vztazích, kariéře nebo financích. A především budete vědět, kudy a jak se posunout dále bez zbytečných kompromisů a obav.

Vyber si

Kurzy

Již více než 10 let pořádám kurzy, workshopy, přednášky jejichž cílem je poskytnout lidem vodítka, jak provést změny a najít správný směr v každé oblasti svého života. Ať už chcete získat sebevědomí, být sami sebou, získat finanční nezávislost nebo si vybrat povolání, které Vás bude naplňovat, nabízím akce šité na míru všem Vašim potřebám.

Zjistit více

Inspirace

Přejete si zlepšit kvalitu spánku, snížit stres nebo úzkost, zlepšit soustředění, zvýšit si sebevědomí nebo se namotivovat? Vyberte si Váš preferovaný zdroj energie, který podpoří rovnováhu mezi srdcem, tělem, myslí a duší – přiblíží vás k vašemu pravému já.

Zjistit více

Koučink na míru

Poskytuji osobní i online koučink na téma kariérního a osobního rozvoje i finanční koučink. Individuální sezení vám umožní strávit efektivní a nestranný čas, během kterého můžete svobodně a otevřeně hovořit o vašich problémech a věcech, které jsou pro vás důležité a rádi byste je řešili.

Zjistit více

Koučink na míru

Hledáte řešení pro dilema nebo situaci ve vašem osobním či profesním životě? Koučink jeden na jednoho je nejlepším způsobem, jak společně vymezit nejdůležitější oblasti života, a nalézt tak vaši individuální cestu ke spokojenosti.

Zjistit více

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty

Hledáte inovativní a kreativní přístup k vaším jedinečným výzvám?

Bez ohledu na to, zda je v osobním nebo profesním životě, jsme tu, abychom vám pomohli. Dejte nám vědět a společně vytvoříme řešení přesně na míru vašim potřebám.

Kontaktujte nás
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše