Buďte hvězdou Vašich sociálních sítí

s Dušanem Sameliakem

2.420,- Kč

Chcete zazářit na sociálních sítích?

Stačí absolvovat tento kurz a stanete se expertem na vytváření autentického obsahu a dosážení maxima z vašich: ...
↔ Podcástů?
↔ Youtube videí?
↔ Propagačních videí?
↔ Prodejních videí?
... Pokud jste na sociálních sítích, chcete zazářit a vytěžit ze svého marketingového úsilí maximum. Potom je tento workshop určen právě vám. Ukážeme vám jednoduché tipy a triky, jak si připravit autentické sdělení. Každá technika je snadno opakovatelná a pomůže vám s tvorbou vašeho jedinenčého obsahu pro vaše sociální sítě. Vaše cílová skupina s vámi bude chtít navázat vzájemný kontakt a vy můžete inspirovat, povzbuzovat a prodávat lépe než kdykoli předtím. Připravte se tedy na to, že vaše příští video, podcást či prezentace online schůzka bude o skvělém, příběhu které vás propojí s lidmi na emocionální úrovni, díky čemuž se stánete nezapomenutelnými.  

Stačí kliknout na oranžové tlačítko níže

LEKTOR KURZU - Dušan Sameliak - Dušan je autorem, speakrem a lektorem v oblasti komunikace, storytelingu a sebeprezenatce. Současně je majitelem JVCPULSE studia, kde tvoří marketingový obsah. Nezáleží na tom, jaký typ podnikání provozujete, všichni lidé komunikují na sociálních sítích. Někdy je těžké vědět, kde začít, a právě proto vám Dušan na tomto workshopu ukáže, jak začít pomocí několika jednoduchých technik. Naučí vás jednoduché triky, jak natočit skvělý obsah videa nebo podcastu a zajistit, aby to byla pecka.

Společně se budeme věnovat:

  • Jak vytvořit autentický obsah.
  • Jak vytvořit skvělý příběh s využitím prvků storytellingu.
  • Co jsou nejlepší přesvědčivé prvky. 
  • Jak přimět sledující k akci. 
  • Jak tvořit obsah interaktivní. 
  • Jak propojit svoji značku se svým podnikání. 
  • Kterých chyb se vyvarovat.

Natočte si svoje první hvězdné video v profesionálním studiu!!! 

Hodnocení účastníků

Pro koho je kurz určen: Všichni, kteří chtějí zazářit na sociálních sítích.
Délka kurzu: 1 den
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio - Chemická 519, Praha - Kunratice
Jazyk: Čeština
Cena: 2.420,- Kč
Termíny:
15.8.2023 9:00 - Přihlásit se
19.8.2023 9:00 - Přihlásit se

Nejčastější dotazy

Jak se dnes máte?
Vyučuje Dušan všechny workshopy?
Pomoc! Zaregistroval jsem se do workshopu, ale jak se dostanu instrukce?
Vyučuje se ve více jazycích?
Budu muset platit ještě nějaké další náklady?
Mohu kurz zakoupit pro svůj tým?
Máte nějakou specifickou otázku?

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše