Staňte se hvězdou Vašich sociálních sítí

Vaše osobní značka je vaším jedinečným aktivem a nejmocnějším marketingovým nástrojem, který můžete využít ve svůj prospěch. Vzhledem k tomu, že se stále více stáváme digitálně propojeným světem, začínáme toužit po osobnějším spojení a tíhneme k těm lidem nebo produktům, za jejichž značkou se skrývá tvář. Tento posun můžete pozorovat na sociálních sítích díky rozmachu a vlivu influencer marketingu. Proč je influencer marketing pro firmy tak účinný? Protože dělá reklamu osobnější díky vyprávění příběhů od skutečné osoby, která zažívá skutečný život. Tito influenceři však nejsou jen tak někdo. Jsou to podnikatelé, kteří si vytvořili silné osobní značky a věrné příznivce. A nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Porozumění osobnímu brandingu může exponenciálně posílit vaši kariéru, příjem nebo podnikání. 

Pro koho je kurz určen: Všichni, kteří se chtějí úspěšně prezentovat nejen na sociálních sítích.
Délka kurzu: 1 den
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio - Chemická 519, Praha - Kunratice
Jazyk: Čeština
Cena: 3.200,- Kč . Cena zahrnuje 1 školicí den, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.
Termíny:
13.4.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování tréninku budete vědět:

Jaké jsou Vaše kvality a slepá místa aneb ,,v čem jste jedineční”.
Jak vytvořit základní osu pro Vaši osobní značku.
Jaký je Váš příběh aneb ,, jaké je Vaše reputace".
Jak být přesvědčivý před kamerou.
Jak efektivně pracovat s verbální a neverbální komunikací.
Jak natáčit vlastního hvězdné videa před kamerou.

Program kurzu

DEN 1 - 13.4.2023 od 9:00 do 17:00

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše