Úspěšné vyjednávání

Vyjednávání je pravděpodobně jednou z nejcennějších dovedností, kterou může každý jak v profesním tak i osobním životě uplatnit. Úspěšné vyjednávání  hraje velkou roli v každodenních interakcích většiny z nás. Ať už v profesním či soukromém životě.  Ať už se snažíme dohodnout kam vyrazit na dovolenou nebo získat potenciální klienty, uzavřít partnerské smlouvy nebo rekonstruovat byt. Schopnost zpracovat s více názory a dosáhnout dohody je důležitou součástí osobního i profesního života.

V procesu vyjednávání je možné využívat mnoho strategií a přístupů jak dosáhnout svého. Jsme přesvědčeni, že přístup, který prosívá ve společnosti je založen na vzájemné spolupráci a nikoli spoupeření. Proto se v našem tréninku ,, Úspěšné vyjednávání" zaměřujeme na to: ,,Jak říci ne a přesto dosáhnout vzájemného ano."

V rámci našeho přístupu strany spolupracují na dosažení společného výhodného výsledku. Místo toho, aby se zaměřili pouze na svůj individuální prospěch, rozšiřují svůj pohled na situaci o celistvější pohled a hledají nové způsoby, jak vytvořit hodnotu pro všechny zúčastněné strany tím, že se snaží porozumět základním motivacím každé strany. Tento postoj nás potom může posunout na další úroveň, ať už jednám s dodavatelem, kolegou nebo životním partnerem.

Pro koho je kurz určen: Manažeři, prodejci nebo vyjednavači na externí a interní úrovni, kdokoli, kdo je odpovědný za dosažení dohody s důrazem na udržení dobrých vztahů.
Délka kurzu: 2 dny
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština
Cena: 9.600,- Kč. Cena zahrnuje 2 školicí dny, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.
Termíny:
7.9.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování kurzu získáte:

Jak identifikovat složité a skryté komunikační agendy a rozlišit různé složky vyjednávání.
Jak pochopit zájmy protistrany, které motivují způsoby chování při vyjednávání a ovlivňují výsledky jednání.
Jak používat techniku pokládání efektivních otázek, které odhalí zájmy a možnosti vyjednávajících stran.
Jak rozpoznat skutečný zájem protistrany s cílem rozšířit škálu potenciálních řešení.
Jak strukturovat návrhy, která se týkají různých úrovní skutečné hodnoty pro protistranu.
Jak udržovat a zdokonalovat vztahy pomocí technik kooperativního vyjednávání.
Jak rozpoznat záměr maniípulace nebo leži v každé fázi jednání.
Jak se efektivně bránit manipulativním metodám - ,, GAMBITŮM” - protistrany.
Jak efektivně použít 3 principy uzavření vyjednávání.

Nejčastější dotazy

DEN 1 - 20.3.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 2 - 21.3.2023 od 9:00 do 17:00

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše