Úspěšné vyjednávání

Úspěšné vyjednávání zahrnuje principy zkušenostního a akčního vzdělávání. Jednotlivé implementace jsou takzvaně „strategicky přizpůsobené“, tj. šité na míru, s cílem zvýšit relevanci náplně školení a maximalizovat retenci znalostí. Dvoudenní program, který zahrnuje také individuální domácí přípravu, sestává z řady složek, jež jsou strukturovány pomocí tzv. dvouúrovňových případových studií. Účastníci se vzdělávají jednotlivě i ve skupinách a maximálně využívají společných znalostí a zkušeností.

Pro koho je kurz určen: Vyjednavači na externí a interní úrovni, kdokoli, kdo je odpovědný za dosažení dohody s důrazem na udržení dobrých vztahů.
Délka kurzu: 2 dny
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština
Cena: 11. 600 ,- bez DPH
Termíny:
2.3.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování tréninku budete vědět jak:

... jak identifikovat složité a skryté komunikační agendy a rozlišit různé složky vyjednávání.
... jak pochopit zájmy protistrany, které motivují způsoby chování při vyjednávání a ovlivňují výsledky jednání.
...jak používat techniku pokládání efektivních otázek, které odhalí zájmy a možnosti vyjednávajících stran.
...jak zkoumat mimořádně hodnotné, nicméně nenákladné, možnosti s cílem rozšířit škálu potenciálních řešení.
...jak vytvářet řešení, která se týkají různých dimenzí hodnoty.
... jak udržovat a zdokonalovat vztahy pomocí technik kooperativního vyjednávání.
...jak aplikovat osvědčené metody vyjednávání v každé fázi jednání.
...jak se bránit manipulativním metodám - ,, GAMBITŮM” - protistrany.

Program kurzu

Den 1 - 2.3.2023
Den 2 - 3.3.2023

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurče - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše