Událost je online

Jak vyprávět příběh, který si ostatní získá a přiměje k akci

s Dušanem Sameliakem

 

680 Kč

 

Informace o kurzu

Chcete zazářit a dosáhnout vašich cílů při vystoupení na ...
↔ Prodejní konferenci?
↔ Měsíčních poradách?
↔ Prodejních jednáních?
↔ Schůzích představenstva?
... nebo jakéhokoli jednání, při kterém se snažíte přesvědčit ostatní, pak je tento seminář o vyprávění příběhů určen právě vám. Ukážeme vám jednoduché tipy a triky, jak používat příběhy v profesionálním prostředí. Každá technika je snadno opakovatelná a pomůže vašemu týmu navázat vzájemný kontakt, inspirovat, povzbuzovat a prodávat lépe než kdykoli předtím. 

Skvělé příběhy se s lidmi spojují na emocionální úrovni, díky čemuž se stávají nezapomenutelnými. Jak na to, zjistíte na našem online kurzu přihlaste se ZDE.

 

LEKTOR KURZU - Dušan Sameliak - který vás provede kurzem, jak propojit vyprávění příběhů s vašimi cíli, sbíral více jak 20 let nejúčinnější fragmenty dobře vyprávěného příběhu. A právě o tyto poznatky zkušenosti a techniky poskytuje na tomto živém online kurzu, který posune vaši schopnost propojovat skvělé příběhy a ovlivňovat své posluchače. Tipy a techniky, které se naučíte, můžete okamžitě a efektivně využít .  

Společně budeme:

  • identifikovat ten správný příběh, který chcete vyprávět
  • zajistíme, aby váš příběh rezonoval a vyvolal požadovanou reakci
  • propojíme váš příběh způsobem, který vyvolá hodnotnou reakci a akci.
  • objevíme dva zásadní prvky, které většina vypravěčů zanedbává
  • dozvíte se, kdy v rámci příběhu použít detaily, které zvyšují důvěryhodnost

Pro koho je kurz určen: Pro každého kdo chce zaujmout
Délka kurzu: 120 min
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: Zoom
Jazyk: Čeština
Cena: 680,- Kč
Termíny:
11.8.2023 9:00 - Přihlásit se
11.8.2023 16:00 - Přihlásit se

Nejčastější dotazy

Jak se dnes máte?
Vyučuje Dušan všechny kurzy?
V jakém časovém pásmu jsou kurzy uvedeny?
Vyučuje se ve více jazycích?
Pokud budu muset zmeškat kurz, bude z něj pořízen záznam?
Pomoc! Zaregistroval jsem se do kurzu, ale jak se do něj přihlásím?
Mohu ušetřit peníze, když si koupím více kurzů najednou? Ano!
Mohu kurz zakoupit pouze pro svůj tým?
Máte nějakou specifickou otázku?

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše