Natočte si svůj příběh!

s Dušanem Sameliakem

3.662,- Kč

Krásný den ze Studia JVCPULSE!
Léto je tady, což znamená, že je čas dopřát si trochu tvořivosti. Proto jsme pro Vás připravili LETNÍ WORKSHOP abyste si mohli natočit svůj první videopodcást ve skutečném studiu.
Není nic lepšího než si vzít šálek teplého čaje nebo vína a užít si tvůrčí relaxaci - a přitom se naučit něco nového o videopodcastingu.
Připravili jsme pro vás úžasný jednodenní workshop, kde můžete opravdu vypnout a jen si užívat milou společnost, umění a svůj oblíbený nápoj.
Přijďte, i když jste úplní začátečníci - vším vás s úsměvem a klidem provedeme.
Vytvořte si vlastní videopodcást pro svou firmu nebo přátele. S námi to zvládnete!
Přijďte, i když třeba ještě nemáte žádné zkušenosti s námi to zvládnete - je to skvělá příležitost, jak si tuto techniku vyzkoušet. Vezměte s sebou i své přátele!
Pro více informací, termíny a přihlášení klikněte na odkaz níže.

Stačí kliknout na oranžové tlačítko níže

LEKTOR KURZU - Dušan Sameliak - Dušan je autorem, speakrem a lektorem v oblasti komunikace, storytelingu a sebeprezenatce. Současně je majitelem JVCPULSE studia, kde tvoří marketingový obsah. Nezáleží na tom, jaký typ podnikání provozujete, všichni lidé komunikují na sociálních sítích. Někdy je těžké vědět, kde začít, a právě proto vám Dušan na tomto workshopu ukáže, jak začít pomocí několika jednoduchých technik. Naučí vás jednoduché triky, jak natočit skvělý obsah videa nebo podcastu a zajistit, aby to byla pecka.

Společně se budeme věnovat:

  • Jak vytvořit autentický obsah.
  • Jak vytvořit skvělý příběh s využitím prvků storytellingu.
  • Co jsou nejlepší přesvědčivé prvky. 
  • Jak přimět sledující k akci. 
  • Jak tvořit obsah interaktivní. 
  • Jak propojit svoji značku se svým podnikání. 
  • Kterých chyb se vyvarovat.

Natočte si svoje první hvězdné video v profesionálním studiu!!! 

Hodnocení účastníků

Pro koho je kurz určen: Všichni, kteří chtějí vytvořit autentický video podcást.
Délka kurzu: 1 den
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: Venue: JVCPULSE studio - Chemická 951, Prague-Kunratice, 3rd floor
Jazyk: Čeština
Cena: 3662,- Kč
Termíny:
25.10.2023 9:00 - Přihlásit se
28.10.2023 9:00 - Přihlásit se

Nejčastější dotazy

Jak se dnes máte?
Vyučuje Dušan všechny kurzy?
Vyučuje se ve více jazycích?
Mohu ušetřit peníze, když si koupím více kurzů najednou? Ano!
Mohu kurz zakoupit pro svůj tým?
Máte nějakou specifickou otázku?

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše