Proč jsme tady

Ve společnosti JVCPULSE věříme, že klíčem k dosažení úspěchu jsou lidé. Pomocí našeho obsahu, textů, podcástů, filmů, vzdělávacích programů a kurzů či osobních koučinků pomáháme vytvářet autentické, tvořivé a důvěryhodné prostředí ve vaší práci i osobním životě. Každý program, aktivity či setkání poskytuji, aktuální úhel pohledu na dnešek a budoucnost. Jde nám o to, abychom pomohli podnikatelům a zaměstnancům dosáhnout svého plného potenciálu a překonat překážky, které jim brání v osobním i profesním růstu. Pokud hledáte společnost, která vám pomůže smysluplně investovat do svých lidí a posunout váš tým na další úroveň, neváhejte se obrátit na nás. Společně dosáhneme skvělých výsledků. #leadership #rozvoj #jvcpulse#prodej#vzdělávání#management#kurzy#trénink#koučink

Osobní autonomie není jen pojem, je to životní styl.

Jde o to vědět, kdo jste, a být věrný sám sobě. Jde o to, abyste si stanovili limity a hranice, ale zároveň měli tvůrčí sílu udržet si nadhled, najít východiska a určit směr. Osobní autonomie je o vytrvalosti, soustředění a nezdolnosti - dává vám sílu překonávat překážky i za těch nejtěžších okolností. Není to jen rutina a dřina; jde o to žít s vášní namísto rezignace a demotivace. Osobní autonomie není jen nástrojem, ale stává se vaším životním stylem – protože tím nejdůležitějším ve vašem životě jste VY! A CHCI JI S VÁMI SDÍLET! Svět potřebuje více lidí, jako jste VY! Svět potřebuje lidi, kteří se postaví za sebe a své názory, i když jsou kvůli tomu nepopulární. Lidi, kteří se nebojí zpochybnit to, co je zavedené a zavedené, protože věří, že to lze udělat lépe - podle nich.

Reference

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
Realizované projekty

Kontaktní formulář

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše