„Mým posláním je vést ostatní, aby si vytvořili budoucnost, jakou si přejí.”

Jmenuji se Dušan Sameliak a jsem konzultantem, koučem a trenérem pro klíčové oblasti osobního života a práce. Můj hlavní cíl je rozvíjet autonomii jednotlivců pro dosažení svobody a smyslu v každém bodu lidské existence. Současně jsem zakladatelem společnosti JVC Pulse, která se zaměřuje na poradenství a vzdělávání korporací, institucí, ale i malých podniků, které hledají způsoby, jak zvýšit intelektuální kapitál a obstát v moderní době. Za více jak 25 letou praxi jsem realizoval rozvojové a koučinkové projekty pro: Coca-Cola, E&Y, ČEZ distribution, ČEZ Sales, Danone, Heineken, MONETA Bank, Česká Spořitelna, Manpower, Raiffeisen Bank , Biomedika, Allianz, Benu, Phoenix, Mecalux a další.

Co znamená osobní autonomie a co spojuje lidi, kteří ji naplno rozvinuli?

Věřím, že být sám sebou je instinktivní potřebou každého z nás. Je to součást řízení našeho života. Autonomní jedinci mají internalizované centrum jednání. Vědí co chtějí a proč a chovají se v souladu s vlastními motivy a hodnotami. Jsou to lidé, kteří mají silně vyvinuté sebeřízení, osobní excelenci a smysl pro spolupráci. Tito lidé jsou úspěšní, navenek i uvnitř. Proto hlavní myšlenkou mého úsilí za poslední roky bylo nalézt systém, který by osobní autonomii maximálně podněcoval.

Na základě svých poznatků jsem vytvořil ucelené programy, které vám pomohou rozvíjet sebevědomí, nadšení, duševní i hmotnou stabilitu a odvahu vypořádat se s nejistým prostředím dnešního světa.

Reference

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurče - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše