Dech jako nástroj efektivity a síly - rozhovor s Kateřinou Kolihovou27. 11. 2021

Dech je jedním z nejsilnějších nástrojů, který nás, pokud jej ovládáme vědomě a správně, může posunout blíže k našemu úspěchu a vitalitě. V druhé polovině rozhovoru nám Kateřina prozradí konkrétní techniky, které můžete sami vyzkoušet.

Vitalita každého se odvíjí od energie, kterou máme aktuálně dispozici. Vitální lidé jsou ve svém životě pozitivní, aktivní a cítí se psychicky i fyzicky silní čelit každodenním životním výzvám.

Pokud se zaměříme na vitalitu, můžeme přinést do oblasti profesního a osobního života nový úhel pohledu. Správné ovládnutí našeho dechu je klíčovým faktorem za cestou k vitalitě. Věřím, že rozhovor s Kateřinou Kolihovou vám přinese inspiraci a mnoho nové energie, která vás přiblíží zas o kus blíže vaší osobní autonomii.

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše