Jaké nabízím druhy koučinku? Vyberte si ten pravý pro vás.25. 7. 2021

Chcete se nechat podpořit na své cestě seberozvoje, ale váháte, jaký druh koučinku je pro vás ten pravý? Já i tým mých akreditovaných kolegů vás rádi provedeme v následujících oblastech.

Firemní koučink

Skvělá kariéra je spojena s vášní a dovednostmi. Vášeň vychází zevnitř a motivuje nás k růstu. Ti, kterým vyhovuje jejich práce, profese a organizace, jsou na svou práci hrdí a hledají příležitosti pro další budoucí uplatnění a růst. To se nám daří snadněji, když pracujeme se svým přirozeným talentem. Kariérní koučink vám umožní postavit svůj profesní růst a kariéru na osobní jedinečnosti a preferencích. Abyste v tomto ohledu mohli být úspěšní, tak jedině vy sami si musíte vymezit a nakreslit vaši autonomní kariérní cestu a sledovat svůj probíhající pokrok. 

"...každý z nás má již vrozené kvality, návody a schopnosti jak řešit situace, se kterými se v životě běžně setkává."

Koučink pro jednotlivce

Při hledání nové, smysluplné, osobní životní identity se můžeme nechat zlákat k pokračování bezpečnou a předvídatelnou cestou. V tu chvíli si ale mnozí z nás mohou uvědomit, že nejsou šťastní tam, kde se zrovna nachází, a že by rádi našli jinou cestu k práci. Takovou, která skutečně naplňuje naši duši, osobní život, zdraví a ambice. Individuální koučink vám poskytne způsob, jakým si můžete pod vedení zkušeného kouče vytvořit takovou budoucnost, jakou chcete, aby byla.

Finanční koučink

V případě nečekaných událostí propadá většina lidí panice s ohledem na své příjmy, bankovní účty a finanční závazky. Finanční jistota znamená být ekonomicky stabilní a mít dostatek peněz či zajištěné příjmy na pokrytí mimořádných událostí a budoucích finančních cílů a plánů. Umožňuje nám, aby nás mimořádné výdaje nezničily, ale spíše měly malý vliv na celkové ohrožení jistoty a životní úrovně. Finanční koučink pomůže vytvořit materiální zajištění těm, kteří chtějí mít svůj život více v rukou bez ohledu na nečekané události.  

Koučink ,,Cesta k osobní autonomii?

Kouočinkkový přístup ,,Cesta k osobní autonomii" je přístup Dušana Sameliaka, který staví na vaší  jedinečnosti a vychází z principu, že každý z nás má již vrozené kvality, návody a schopnosti jak řešit situace, se kterými se v životě běžně setkává. Tento přístup plně respektuje vaši jedinečnost a váš osobní úhel pohledu, a tím vám poskytuje spolehlivý kompas, kterým poukazuje na to, co je pro vás a váš život nejlepší cestou. Uplatňování principů autonomie v rámci koučinku dává pocit větší kontroly a jistoty, že jste schopni činit kvalifikovaná životní a pracovní rozhodnutí a vybrat si cesty a způsoby, které jsou pro vás přijatelné.

  • Autonomie vede k pozitivnímu pohledu na okolnosti kolem nás.
  • Autonomní koučink aktivuje a posiluje vaše autonomní myšlení a chování, které v životě vytvářejí skutečnou hodnotu.
  • Využívá psychologické, sociální a technologické poznatky o sebeřízení, motivaci a změnách chování, abyste dosáhli svého největšího cíle tím nejefektivnějším způsobem. 
  • Pomocí autonomního koučinku si můžete vytvořit autentickou představu o tom, kde se právě nacházíte, kam směřujete, jaké možnosti máte, a vymezíte si vizi své budoucnosti. Určíte si své poslání, vytvoříte konkrétní cíle a vypracujete konkrétní plán kroků, návyků a činností, abyste dosáhli požadovaných výsledků

NAPIŠTE MI !

https://www.dusansameliak.cz/koucink 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše