Úspěch je dobrovolný - podcast3. 10. 2021

První princip, který s vámi skrze sérii podcastů budu sdílet, je o způsobu, jak přistupovat ke svým plánům a realizovat svoje představy, i když se nám dnes mohou zdát nedosažitelné.

Vítejte v Akademii osobní autonomie.

Jmenuji se Dušan Sameliak a soustředím se na rozvoj nezávislého myšlení, osobní autonomie a prosperity v podnikání a osobním životě. Skrze pravidelné podcasty s vámi budu sdílet klíčové principy a inspirace, které mi pomohly na mé cestě k autonomii.

První princip: Úspěch je dobrovolný je o způsobu, jak přistupovat ke svým plánům a realizovat svoje představy, přesto, že se nám dnes pravděpodobně mohou zdát nedosažitelné. Tento nadčasový princip mi pomohl proměnit mé nejbláznivější sny a plány v osobní úspěchy a ukázal mi nový směr. Během svého povídání s vámi nasdílím dvě důležité zásady, které Vám mohou poskytnout jakési vodítko, jak ho můžeme uvést do vlastního života.

Pokud Vás podcast inspiroval, budu moc rád za jeho sdílení.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše