Jak se stát koučem?25. 7. 2022

Přidejte se k misi. Změňte kontrolu na autonomii. Staňte se certifikovaným koučem pod vedením Dušana Sameliaka. V akreditovaném výcviku se naučíte vše, co potřebujete pro vybudování potřebných schopností, dovedností a úspěšné koučinkové praxe.

 1. Jak se stát koučem 
  Nejprve si osvojíte základní rámce a metodiky koučování vytvořené Dušanem Sameliakem. Tento akreditovaný program poskytuje účastníkům efektivní trénink potřebný k tomu, aby se z vás stali úspěšní kouči. Nic jsme nevynechali.
 2. Koučování klientů 
  Dále se naučíte pokročilé metody koučování, abyste mohli pomáhat klientům dosahovat požadovaných výsledků v konkrétních oblastech jejich života, jako jsou vztahy, vitalita, sebepoznání, finanční zajištění, sebeřízení a mnoho dalších.
 3. Budování koučinkové praxe
  Nakonec se ponoříte do oblasti budování koučinkové praxe. Dozvíte se, jak si vytvořit a posilovat svůj jedinečný BRAND vás jako kouče. Naučíte se jak využívat marketingové, technologické a komunikační nástroje pro úspěšné zavedení a ziskovost vaší koučinkové praxe. 

 

PROČ BYSTE SI MĚLI VYBRAT CERTIFIKAČNÍ
AKADEMII DUŠANA SAMELIAKA? 

Nabízíme skutečně jedinečný balíček, který zahrnuje asistovanou cestu k individuální akreditaci kouče, členství v oboru, marketingovou podporu po absolvování akademie, trénink konzultativního prodeje a mnoho dalšího. Získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali úspěšnými na vaší cestě ke koučinkové praxi. 

 • UNIKÁTNÍ KOUČOVACÍ SCHÉMA 

  Získejte exkluzivní znalosti, moudrost a zkušenosti z koučování přímo od Dušana Sameliaka ve fantasticky zpracovaném prvotřídním vzdělávacím programu založeném na autorem vyvinutém DNA koučování.

 • BUDOVÁNÍ EFEKTIVNÍ PRAXE

  Certifikační Akademie Dušana Sameliaka obsahuje moduly konzultativního prodeje, které vám pomohou prosperovat s vlastní koučovací praxí. Chcete si po absolvování kurzu začít účtovat poplatky za své služby? Ukážeme vám krok za krokem, jak na to. 

 • AKREDITACE A PROFESNÍ ČLENSTVÍ

  Můžete získat plnou akreditaci Asociace pro koučování, všichni naši studenti se stávají jejími členy. Jsme také oficiálními členy Evropské rady pro mentoring a koučování. Poskytujeme také exkluzivní asistenční program pro ty, kteří po absolvování studia usilují o individuální akreditaci kouče.

 • MARKETINGOVÁ PODPORA PRO ABSOLVENTY

  Po absolvování studia vás zařadíme na platformu koučů Dušana Sameliaka. Tisíce lidí každý týden hledají kouče a my vám chceme dát první příležitost, abyste byli nalezeni. Naši studenti se také pravidelně objevují na našich kanálech sociálních médií.

 • SADA NÁSTROJŮ PŘIPRAVENÝCH K POUŽITÍ

  Pro svá koučovací sezení využijte obrovskou sbírku více než 50 oblíbených koučovacích nástrojů a šablon Dušana Sameliaka přímo ve svém členském portálu. Získejte k nim přístup, kdykoli je budete potřebovat.

 • KOMUNITA PROSTORU PRO RŮST

  Představte si prostor pro váš růst, ve kterém se můžete stát tím nejlepším koučem, jakým můžete být. Naše komunita otevřená všem studentům, absolventům, mentorům a supervizorům pro networking, kontemplativní učení a celoživotní kontakty bude vaším společníkem na této cestě.

Tréninkový program Dušana Sameliaka je pro vás pokud:

V současné době zkoumáte možnosti koučování a souzníte s filozofií DNA koučinku.

NEBO

Vidíte svůj smysl v tom, že pomáháte lidem žít šťastnější a spokojenější život a děláte svět lepším místem.

NEBO

Již jste koučem a chcete rozšířit svou praxi a ovlivnit více lidí tím, že se opřete o koncept Dušana Sameliaka pro skutečnou životní transformaci.

 

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše