Do jaké míry jste skutečně lídry svého života?

Zjistěte, jak jste na tom s osobní autonomií! Chcete zmapovat, jaké oblasti života máte pevně ve vlastních rukou a najít možnosti, jak můžete žít více dle svých vnitřních tužeb? Stáhněte si e-book, udělejte si test a dozvíte se více o tom, kde se nyní nacházíte a jaké oblasti si žádají vaši pozornost.

Chci e-book

Zmapuj svůj život a převezmi iniciativu

Každý chceme pěstovat nejlepší verzi sebe sama a žít smysluplný život. Psychologie se tradičně zaměřuje na zmírňování lidského utrpení. Avšak lidé ve skutečnosti chtějí prospívat, nejen přežívat. Autonomie znamená schopnosti člověka jednat v souladu se sebou samým, podle svých principů a hodnot.

Člověk a autonomie

Autonomie pochází z řeckých slov auto, což znamená „já“, a nomos, což znamená „zvyk“ nebo „pravidlo“. Když jsem začal s podnikáním v oboru seberozvoje, jednou z mých klíčových iniciativ bylo a stále je posilování autonomního přístupu k životu. Tento přístup značí schopnost člověka jednat v souladu se sebou samým, podle svých principů a hodnot.

Udělejte první krok ke skutečné svobodě

Během své praxe jsem sestavil jednoduchý model sebehodnocení, který vám pomůže určit, kde se nyní v životě nacházíte a jakým směrem vykročit k větší svobodě a spokojenosti. Účinnou metodu si nyní můžete zdarma vyzkoušet.

Chci e-book

Jak si stojíte v klíčových oblastech vašeho života? Jaké jsou vaše vztahy, vitalita, osobnost, kariéra, finance, relaxace a volný čas? Kde žijete dle svého vnitřního přesvědčení, a kde je prostor pro změnu? Podívejte se blíže na můj model autonomního přístupu k životu.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše