Tajemství úspěšného promo videa

Každý z vás má svůj osobitý styl a silné stránky, na kterých lze stavět. Jejich využitím a soustavným rozvojem vám pomůžeme vytvořit takový styl prezentace, abyste ostatní opravdu zaujali a přesvědčili.

Během dvou dní vás provedeme procesem sebeprezentace a vytvořením promo videa pro váš web, kampaň, Facebook, Instagram nebo jiné sociální sítě. Získáte jedinečné a profesionální video, které můžete použít ke své propagaci. Díky dovednostem, které vás při jeho tvorbě naučíme, si zvládnete další taková videa již vytvářet sami.  

 potřebujete promo video?

Ten okamžik jistě znáte stejně dobře jako my. Chystáte se vystoupit na velkém fóru pro velký počet lidí. Je to moment pravdy. Stojíte před zraky lidí, kteří mají zcela rozdílné představy, očekávání, osobnosti a zkušenosti než vy. Jejich pocity, dojmy a reakce nelze nikdy dopředu plně odhadnout. S dobrým promo videem se však vaše šance, že je zaujmete, výrazně zvýší.

Jak vypadá úspěšné promo video?

Nikdy nezapomeňte, že úspěšné promo video pro velkou cílovou skupinu je vždy odlišné od videí pro vaše přátelé, rodinu nebo známé.  Zejména na emoční úrovni. Vaše publikum jsou cizí lidé, kteří vás vnímají zcela jinak než vaši nejbližší. Proto musíte pro dosažení cílů úspěšného promo videa správně strukturovat jednotlivé kroky. Je důležité, aby byly v souladu s vaším verbálním a neverbálním projevem. Díky tomu bude vaše vystoupení v rovnici „autentické + věrohodné = přesvědčivé“ a dosáhne vytyčeného cíle.

 

Pro koho je kurz určen: Pro podnikatele/ky, youtubery, prodejcům nebo řečníkům ve virtuálním prostředí
Délka kurzu: 2 dny
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština
Cena: 10.400,- Kč bez DPH. Cena zahrnuje 2 školicí dny, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.
Termíny:
18.4.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování tréninku budete vědět:

Jak postavit svůj autentický a věrohodný příběh.
Jak objevit své silné stránky a charisma při vystupování před kamerou.
Jak zvládnout a využit stres při prezentaci před kamerou.
Jak vylepšit profesionální image před kamerou.
Jak zvýšit sebejistotu a sebevědomí.
Jak vytvořit scénář promo videa (dramaturgie, obsah sdělení, scéna).
Jak zvládnout práci se světlem, kompozicí a kamerou.
Jak dokončit promo video ve střižně.

Program kurzu

DEN 1 - 18.4.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 2 - 19.4.2023 od 9:00 do 17:00

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše