Událost je online

Rozvoj osobní autonomie - workshop ZDARMA

Co je autonomní chování?  Schopnost jedince uplatňovat svá práva, naplňpovat své potřeby, respektovat své volby, zůstat nezávislý a podílet se na rozhodování o vlastní osobě a péči. ... Osobní schopnost zvažovat alternativy, rozhodovat se a jednat bez nechtěného vlivu nebo zasahování druhých nebo vnějšího prostředí. Osobní autonomie je klíčem k úspěchu v práci, ve vztazích i zdraví. Iniciativa je klíčem k úspěchu v životě i kariéře. Proaktivní řízení vašeho pracovního i osobního života je na vás. To, že si čtete tyto řádky jste učinili důležitý krok. Nyní budete mít možnost zamyslet se nad mírou vaší osobní autonomie v klíčových oblastech života. Otestujte se

Tento program je určen pro všechny, kteří chtějí mít svůj život ve vlastních rukou a posilovat tak, ve svém  životě osobní stabilitu a nezávislost.

Proč bych se měl zůčastnit?

Je v nejlepším zájmu každého člověka v každém věku, aby se snažil uspořádat svůj život a věci způsobem, který mu umožní jednat ze své přirozenosti a být autorem svého vlastního života. Rozvoj a posilování schopností a návyků pro získání osobní autonomie jako, rozvíjení kritického a tvůrčího myšlení, komunikačních dovedností, sociálních a sebeřídicích schopností v klíčových oblastech našeho života zásadní.

 

Své místo si, prosím, rezervujte emailem: dsameliak@jvcpulse.com

Pro koho je kurz určen: pro všechny, kteří chtějí mít svůj život ve vlastních rukou a posilovat tak, ve svém  životě osobní stabilitu a nezávislost.
Délka kurzu: 1 hodina
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: online
Jazyk: Čeština
Cena: ZDARMA

Po absolvování tréninku budete vědět jak:

... jak se můžeme stát autonomnějšími, krok za krokem.
... jak pochopit sami sebe.
... jak pracovat s naším přesvědčením a předpoklady.
... jak začít rozhodovat o svém životě sami.
... jak uspokojovat své potřeby.
... jak získat vnitřní klid a pohodu.

Program kurzu

Jak probíhá účast?
Co můžete očekávat?

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurče - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše