Řízení v době "nového normálu"

"New normal" je fenomén postcovidové doby. Žijeme v prostředí, které se neustále mění a klade na nás stále vyšší nároky. Jen pouhé přizpůsobování se podmínkám přestává stačit. Je čas na skokovou změnu. Posuňte způsob řízení jednotlivců, týmů a hodnoty na autonomní úroveň. Namísto kontroly s neustálým dohadování a vyjednáváním od "co bychom měli" k "jak bychom mohli".  Začněte rozvíjet proaktivní přístup a osobní zapojení k dosažení požadovaných výsledků.

Tento pětidenní program se zaměřuje na schopnosti manažera propojovat, motivovat a koučovat jednotlivé zaměstnance. Uděláte posun od kontroly k rozvoji proaktivní kultury spolupráce. Takové, která je založena na sebeřízení, podnětném dialogu, sladění hodnot a ambicí zaměstnanců s hodnotami a strategiemi společnosti.

V případě zájmu o program mě naváhejte kontaktovat dsameliak@jvcpulse.com

Pro koho je kurz určen: Všem, co řídí jednotlivce, týmy a výkon a chtějí stavět svůj styl řízení na respektu k lidem, hodnotám, samostatnosti a zodpovědnosti za osobní růst a kolektivní úspěch.
Délka kurzu: 5 dní
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: Spaces Park View, Pujmanové 1753/10a, Praha 4 (metro C Pankrác), prezenčně / on-line (dle aktuální situace)
Jazyk: Čeština
Cena: 3.950,- bez DPH. Cena zahrnuje 1 školicí den, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.

Po absolvování tréninku budete vědět jak:

... posílit sebepoznání a stavět svůj styl řízení na osobních autentických postojích k sobě, ostatním a společností.
... vynikat ve flexibilním přístupu ke stanovení priorit, řešení nových situací a nových požadavků.
... umět vést s využitím konstruktivní sociální komunikace.
... posilovat osobní pravomoci, delegovat, poskytovat zpětnou vazbu, pomáhat při stanovování cílů a koučovat pro dosažení vnitřního sebeřízení každého zaměstnance.
... zlepšovat svoji efektivitu, budete více odolní a připraveni na nečekané situace, budete inspirativní pro ostatní, zvládat náročné jednání a schůzky.
... rozvíjet zdravý tok energie , generovat podněty a efektivně pracovat s produktivitou.
... budovat udržitelnou kulturu sladěním autonomních principů, hodnot a ambicí zaměstnanců s hodnotami a ambicemi společnosti.

Program kurzu

Den 1
Den 2
Den 3
Den 4
Den 5

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurče - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše