Prodej založený na spolupráci

Povýšení tradičního prodeje na úroveň vzájemná spolupráce s klienty a spotřebiteli na všech úrovních je a bude v prodejním procesu klíčová disciplína, protože  segmenty B2B a B2C  očekávají již  od prodejců a dodavatelů mnohem více, pokud jde o plnění jejich potřeb a přání. Nové technologie umožňují klientům a spotřebitelům činit chytřejší rozhodnutí.  Jejich požadavky na personalizaci a pohodlí mají zásadní vliv na prodejní úspěch a dlouhodobou spolupráci. Současně rostoucí vliv sociálních médií vytváří novou skupinu spotřebitelů, kteří chtějí být ve spojení se značkami a jejich komunitou. Očekávají že se jejich vztahy s prodejci a značkami povýší na úroveň rovnosti, kdy budou moci ovlivnit, co očekávají od svých dodavatelů a oblíbených značek.

V rámci budování dlouhodobých vztahů budou muset být prodejci ve své komunikaci a produktech orientovány na zapojení klientů a spotřebitelů do prodejního procesu.  Budou muset posílovat spokojenost a  postavení zákazníků a spotřebitelů a nadále je překvapovat a bavit. Prodejci a dodavatelé musí zůstat relevantní se  skutečně přidávat hodnotu. Musejí vyzvat klienty a spotřebitele, aby poskytovali zpětnou vazbu ke službám a  produktům a podělit se o své názory na oblasti možného rozvoje. Osvěžující a inspirativní přístup prodejců a společností může povzbudit klienty  a spotřebitele, aby si Vás znovu a znovu zamilovali.

 

Pro koho je kurz určen: Obchodníci, vyjednavači
Délka kurzu: 5 dní
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština

Po absolvování tréninku budete vědět jak:

...jak správně navazovat vztahy
...dokážete pochopit potřeby a přání zákazníka
...dokážete vhodně odprezentovat a obhájit svoje řešení
...jak postavit a držet pracovní partnerství

Program kurzu

Den 1
Den 2
Den 3
Den 4
Den 5

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurče - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše