Prodej založený na spolupráci

Prodej založený na spolupráci

Povýšení tradičního prodeje na úroveň vzájemná spoluprácea pratnerství s klienty či zákazníky je na všech úrovních prodejního procesu klíčová disciplína. Dnešní prodejní  segmenty B2B a B2C  očekávají  od prodejců a dodavatelů mnohem více, než jen realizaci objednávek, včasné a správné dodání. Nové technologie umožňují klientům a spotřebitelům činit chytřejší a rychlá rozhodnutí.  Jejich požadavky na personalizaci a pohodlí mají zásadní vliv na prodejní úspěch a dlouhodobou spolupráci.

Proto v  rámci budování dlouhodobých vztahů budou muset být prodejci ve svém přístupu více orientování na přebírání iniciativy a zodpovědnosti za společný komerční úspěch. Tedy větší vzájemné propojení organizace, prodejců, klientů a obchodních partnerů do prodejního procesu se společným záměrem a cílem.  Prodejci a dodavatelé musí zůstat relevantní se  skutečně přidánou hodnotou. Musí přebírat roli důvěrníka, experta a řešitele v procesu prodejního úspěchu. Nejen pro vlastní společnost, ale zejména pro společnost klienta. Parametry úspěchu musejí mít jasně vyčíslitelnou hodnotu, kterou organizace přináší svým klientům, zákazníkům a obchodním partnerům. Profesionální a inspirativní přístup prodejců a společností motivuje klienty  a spotřebitele, k dosažení společných cílů a dlouhodobého partnerství.  

 

Pro koho je kurz určen: Prodejci, obchodníci, vyjednavači. Pro všechny co jsou odpovědni za prodejní výsledky a dlouhodobou spolupráci s klienty.
Délka kurzu: 4 dny
Kdo kurz vede: Dušan Sameliak
Místo konání: JVC Pulse Studio
Jazyk: Čeština
Cena: 15.600,- Kč bez DPH. Cena zahrnuje 4 školicí dny, tréninkové materiály, náklady na školící místnost a techniku.
Termíny:
25.5.2023 9:00 - Přihlásit se

Po absolvování tréninku budete vědět:

jak si správně uspořádat akviziční aktivity
Jak zvládnout všechny nástroje a přístupy efektivní komunikace s klienty.
Jak se připravít a vést účinné jednání po telefonu.
Jak přesvědčit klienta pro uskutečnění osobního setkání.
Jak efektivně představit společnost a mou osobu novým klientům.
Jak připravit a vést účinnou akviziční schůzku.
Jak efektivně mapovat rozsah a možnosti spolupráce.
Jak zjistit rozhodovací osoby, kritéria a motivaci pro klíčová rozhodnutí.
Jak úspěšně prezentovat nabídku a vést nabídkové setkání.
Jak jednat s různými osobnostními typy zákazníků.
Jak uzavřít prodejní jednání a získání pozitivního ano.
Jak rozvíjet síť vztahů a spolupráce se stávajícími zákazníky.

Program kurzu

DEN 1 - 25.6.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 2 - 26.6.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 3 - 15.6.2023 od 9:00 do 17:00
DEN 4 - 16.6.2023 od 9:00 do 17:00

Co říkají klienti a účastníci kurzů

Spolupráce s Dušanem posunula myšlení našich vedoucích k propojení našich týmů a talentů s aspiracemi a strategickými iniciativami organizace. Dušan je akcelerátor pozitivní transformace, který využívá měnící se prostředí v našem podnikání.

Michal Jurča - Člen představenstva - BENU Česká republika a.s.

Dušan má skvělé zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování byznysových vztahů a spolupráce. Velmi oceňuji proaktivní přístup a jeho velkou zkušenost s obchodní praxí, která pomohla našim zástupcům vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Michal Vondrák - Manažer rozvoje - Palírna U Zeleného stromu a.s.

Dušan změnil myšlení našeho prodejního týmu tak, aby zvýšili úroveň spolupráce a rozšířili partnerství s našimi klienty, aby přinesli sdílenou přidanou hodnotu.

David Podhajský - Obchodní manažer - ČEZ ESCO, a.s.

Dušan je zdrojem neotřelých nápadů a tipů, jak propojit teorii z praxí. Dušan je inspirátorem a spolehlivým parťákem nejen pro osobní rozvoj, ale i v otázkách zajištění materiální stability a osobní prosperity.

Vratislav Hložek - Oblastní manažer - Heineken s.r.o.

Dušan je vynikající profesionál se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jeho proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. Dušan umožňuje snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s Dušanem na dalších projektech rozvoje lidí.

Marcin Bryniak - Generální ředitel - MECALUX a.s.
O mně
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše