Dušan Sameliak

Můj příběh začal skromně, vyrůstal jsem v malém městě. Jako člověk, jehož hnací silou je nezávislost a autenticita, jsem si vždy cenil možnosti rozhodovat sám za sebe a žít podle vlastních pravidel. Tak jsem se rozhodl, že si budu razit svoji vlastní cestu, a vzal jsem osud do vlastních rukou.

Na této cestě jsem se setkával s mnoha výzvami, překážkami i manipulacemi z různých směrů. Tlaky ze strany zaměstnavatele, nadřízených, rodiny, přátel i společnosti. Z počátku jsem velmi snadno znejistěl a váhal jestli kráčím správnou cestou. Nakonec však zvítězilo mé odhodlání a to co mi rodina za celá léta vštěpovala, že je důležité nést odpovědnost za svá rozhodnutí a stát si za svými hodnotami a zájmy bez ohledu na názory ostatních. Proto jsem se  nakonec  nikdy nenechal těmito neúspěchy odradit, vždy jsem se snažil najít způsob, jak překonat své limity a být sám sebou.  Můj závazek k osobní autonomii vždy přesahoval rámec mého osobního života.

Během své kariéry jsem objevil svou skutečnou vášeň a tou byla lidská stránka podnikání. Jako konzultant, školitel a kouč jsem měl to štěstí pracovat s různými odvětvími a jednotlivci, což mi umožnilo potkat spostu skvělých a neuvěřitelně odhodlaných lidí, kteří mě nekonečně inspirovali a dodávali mi odvahu a rady zvládat obtíže a překážky. A právě během  tohoto období jsem si uvědomil několik pozoruhodných zákonitostí, které zásadně změnily způsob, jakým jsem si myslel, že svět a lidé fungujeme. Díky těmto zkušenostem jsem zjistil, že nejúspěšnější jedinci mají jeden společný rys: jejich alegoritmus života zahrnuje neúnavnou snahu překonávat své komfortní zóny a příjmat změny s klidem a umožnit ostatním, aby si mohli vážit sami sebe.  Což jim vždy umožnilo dělat ta nejlepší možná rozhodnutí.

Proto jsem se rozhodnul založit společnost JVCPULSE, jejiž poslání je poukázat, že existují určité algoritmy, v nichž máme přirozenou tendenci fungovat a jednat. Jakmile tyto algoritmy pochopíme, můžeme je přeprogramovat pro efektivní a účinné rozhodování v životě - ať už jde o malé nebo velké rozhodnutí -, abyste už nemuseli dělat zbytečné kompromisy a chyby; abyste mohli žít podle svých vlastních pravidel; abyste nepotřebovali, aby za vás rozhodoval někdo jiný; abyste se mohli snadno přizpůsobit jakémukoli prostředí; abyste mohli najít svou cestu; abyste mohli naplnit  svůj sen, abyste mohli najít svou vášeň; abyste našli toho pravého partnera pro život; abyste mohli najít to, co má smysl pro VÁS.

Díky hlubokému pochopení významu osobní autonimie vnáším toto smýšlení do všech aspektů svého profesního úsilí a osobního života.

Proto neochvějně věřím v lidský tvůrčí potenciál, odvahu a vůli k dosažení svých ambicí a snů. Inspiruji a motivuji lidi, aby převzali odpovědnost za svou budoucnost a tím pozitivně ovlivnili prostředí a život kolem sebe.

A HLAVNĚ TO NEVZDÁVEJTE !!!

Kontaktní formulář

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše