Autonomie

Chcete zmapovat, jaké oblasti života máte pevně ve vlastních rukou a najít možnosti, jak můžete žít více dle svých vnitřních tužeb? Vyplňte můj dotazník a buďte otevřeni změně!

Zmapuj svůj život a převezmi iniciativu

Každý chceme pěstovat nejlepší verzi sebe sama a žít smysluplný život. Chceme rozvíjet své schopnosti, vitalitu, vztahy a soucit, tvořivost, poznávat nové věci, rozvíjet naši práci, odolnost, integritu a moudrost. Psychologie se tradičně zaměřuje na zmírňování lidského utrpení. Zmírnění utrpení však není totéž co rozkvět. Lidé chtějí prospívat, nejen přežívat.

 

„Autonomie se týká schopnosti člověka jednat v souladu se sebou samým, podle svých principů a hodnot.“

 

Když jsem začal s podnikáním v oboru seberozvoje, jednou z mých klíčových iniciativ bylo a stále je rozvoj a posilování autonomního přístupu k životu. Autonomie pochází z řeckých slov auto, což znamená „já“, a nomos, což znamená „zvyk“ nebo „pravidlo“.  

V nejjednodušším slova smyslu se autonomie týká schopnosti člověka jednat v souladu se sebou samým, podle svých principů a hodnot. Během své praxe jsem sestavil jednoduchý model sebehodnocení vycházející z koncepce vnitřní autonomie. Rád bych vám jej poskytl, abyste si i vy doma mohli rychle a jednoduše zmapovat, jak se vám v klíčových oblastech života daří zůstávat sám sebou a žít dle svých hodnot.

 

Chci zjistit, v jakých oblastech žiji svobodně dle svého vnitřního přesvědčení: 

Zajímá vás, jak si stojíte z pohledu prožívání osobní autonomie v klíčových oblastech života:

  • OSOBNOST
  • VITALITA
  • VZTAHY
  • KARIÉRA
  • FINANCE
  • RELAXACE

Na váš email Vám zašleme kompletní návod, jak rychle a z domova zmapovat svoji autonomii. 

Přemýšlíte nad tím, co vám testování může přinést? Podívejte se blíže na můj model autonomního přístupu k životu.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše